KALICI VE HIZLI KILO VERMEK ISTEYENLER ICIN SU DIYETI

Posted by

Su Diyeti ile zayıflamak, sizleri zaman kaybından kurtarır ve tok kalmanızı sağlar. Açlık hissini bastıran ve fazla kilolarınızı kaybetmenize yardımcı olan su diyeti ile 15 günde 12 kiloya kadar zayıflamak mümkün.

Herkesin metabolizma hızı farklı olduğu için herkesin aynı kiloyu vermesi beklenmese de 2 haftada 12 kilo zayıflayabilirsiniz.

Çok fazla geçmişi bulunmayan su diyeti, 5 yıldır uygulanmakta ve uygulayan herkes olumlu sonuçlarla karşılaşmaktadır.

Güne 1 su bardağı taze sıkılmış portakal suyu içerek başlamalıyız. Daha sonra ise 1 litre suya yarım limonun suyunu sıkın ve bunu içerek devam edin. Bu suyu hemen birden bitirmek için uğraşmayın. Daha sonra içerisinde bulunduğumuz mevsime göre 5 tane çilek veya yarım ananas yiyin. Son olarakta karnınızı tok tutması için 1 adet diyet bisküvi yiyin.

Öğle Yemeği:

3 su bardağı su ve 1 kase tavuk çorbası için. Su, yine aynı şekilde limonlu olacak. Ayrıca sınırsız olarak yağsız ve tuzsuz salata yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği:

1 dilim peynir, 2 dilim tam buğday ekmeği, 2 tane haşlanmış havuç, yarım kase dodnurma, 2 su bardağı limonlu su, yarım kase yoğurt ve 100 gram tavuk göğsü haşlaması yiyebilirsiniz.

alintidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir