PRATİK FİKİRLER

Posted by

kadingozu cilek Pratik Fikirler

Biraz erken bir pratik fikir ama dışarıdan hiç reçel almayan birisi olarak bu fikir çileklerin temizlenmesi için oldukça pratik. Çileklerin ter tarafından hafifçe geniş bir pipet(starbucksın pipetleri tam bu işe göre… )  ile kuvvetlice bastırdığınızda hem ortasındaki sert yer hem de yeşilliğini çıkartmış oluyorsunuz.

kadingozu ceviz Pratik FikirlerPiyasada mobilyalardaki çizikleri yok etmek için renk renk kalemler var. Şahsen almaya gittiğimde sanki mobilya benim değilmiş gibi ‘Aa a hangi renk ki benimki??’ paniği yapıyordum. Ceviz olayını keşfedince bu stresimde bitti. Bir cevizi yarıdan bölerek çizik üzerinde gezdirmeniz yeterli.

kadingozu telefonses Pratik Fikirler

Çocukları zaman zaman sakinleştirmenin en kolay yolu teknolojinin de yardımları ile eski usul yollara baş vurmak! Telefonunuzu yuvarlak bir kase içerisine yerleştirdiğinizde rezonansın hoperlör görevi sağladığını göreceksiniz.

kadingozu kararmayanelma Pratik Fikirler

Bizim çantamızda her daim bir sağlıklı atıştırmalığımız bulunur. Elmalar ve armutları soyup koyunca karardığından dolayı çocuklara yedirmek zor oluyordu. Limon sürmek bir nebze işe yarıyordu ondan da tat sorunumuz vardı. Bu yöntemi keşfettiğimizden beri her şey kendi tadında. Elmayı böldükten sonra bir lastik bant yardımı ile elma şekline geri döndürüyoruz kadingozu icon smile Pratik Fikirler

kadingozu Oyuncakcirtcirt Pratik Fikirler

Evdeki küçük oyuncaklarımızı parmak kuklalarımızı toplamak için duvara cırtcırlı bant yapıştırdık. Hafif olduğu takdirde direk yapışık kalıyorlar.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir